لوله گازی سپاهان

لوله گازی سپاهان از انواع لوله های گازی پر مصرف در صنایع مختلف گازرسانی میباشند که در کشورمان از بی نظیر ترین لوله های گازی محسوب میشوند لوله های گازی سپاهان با بهره گیری از امکانات ویژه و عالی تولید و در بازار داخل و حتی خارج از کشور نیز عرضه میگردند لوله های گازی سپاهان در انواع سبک (روکار) و سنگین (توکار) در سایزهای ۱/۲ اینچ الی ۶ اینچ تولید و عرضه میگردند. لوله های گازی سپاهان یکی از سنگینترین و مرغوبترین لوله های حال بازار میباشند که مصارف بالایی در صنعت گازرسانی در پروژه های بزرگ و کوچک ساختمانی و صنعتی را به خود اختصاص داده اند .

لوله گازی سپاهان

لوله های گازی سپاهان در دو نوع تو کار(API)  و روکار جهت انجام کلیه پروژه های صنعتی و ساختمانی یکی از گزینه های مهم در زیر گروه اجرایی به حساب می آیند و متخصصین این امر یعنی کارفرمایان در پروژه های مختلف لوله گذاری چه لوله کشی شهری و چه صنعتی ترجیهشان در وحله اول لوله های سپاهان میباشد چرا که اطمینان خاطر از نوع متریال مصرفی و استانداردهای این لوله باعث گردیده که برندی مطرح در صنایع زیر بنایی کشور به حساب بیاید .

اطلاعات کلی در مورد لوله های گاز ویژه سپاهان

لوله های گاز ویژه سپاهان برای مصارف خانگی تحت استانداردهای بین المللیAPI 5L  و ملی ISIRI 3574 با برند ثبت شده مانیس گاز ، جایگزین لوله های بدون درز (شناخته شده با نام مانسمان) در لوله کشی های توکار ساختمان شده است. برگزاری جلسات متعدد تیم های کارشناسی سپاهان با بازرسین نظام مهندسی استان ها و انجام موفقیت آمیز آزمایشاتی به مراتب سخت گیرانه تر از الزامات استاندارد ISIRI 3360 مربوط به لوله گاز خانگی منجر به اخذ مجوزهای لازم برای جایگزینی لوله های مانیس گاز سپاهان بجای لوله های بدون درز گردیده است.

لوله گازی سپاهان