شیر sim ایتالیا

فروشگاه اینترنتی فولاد بازار با بهره‌گیری از سال‌ها تجربه و فعالیت تأمین‌ کنندگان خود در زمینه فروش و پخش انواع لوله، اتصالات و شیرآلات ساختمانی، عاملیت فروش شیر SIM ایتالیا را در اختیار دارد و همواره آماده ارائه خدمات درخور به مشتریان خود است. از این‌رو، مشتریان می‌توانند با ارائه لیست درخواست کالا، شیرآلات مورد نیاز خود را با در نظر گرفتن قیمت‌های به روز و جدید دریافت کنند.

شرکت سیمبریو ولو (Cimberio Valve) ایتالیا یکی از معتبرترین شرکت‌های تولید‌کننده شیرآلات ساختمانی در جهان است. محصولات این شرکت به ۵۴ کشور دنیا صادر و در تأسیسات ساختمانی، صنعتی، گازرسانی و تجهیزات پزشکی، دارویی و غذایی مورد استفاده قرار گرفته است. این شرکت تمامی استانداردهای مورد نیاز در این صنعت را کسب نموده و کارخانجاتی نیز در کشورهای دیگر افتتاح کرده است. محصولات سیم (CIM) ایتالیا شامل شیر فلکه کشویی، شیر فلکه سوزنی، شیر توپی (گازی)، شیر خودکار یکطرفه، شیر لباسشویی، شیر شلنگی، شیر صافی‌‌دار، شیر خودکار فلنجی، شیر دریچه‌ای خودکار و … است. تمامی شیرآلات این شرکت تست شده و کیفیت بالا یکی از مزایای شیرآلات سیم ایتالیا است.

شیر SIM ایتالیا

شیرهای برنجی و برنزی از جمله شیرآلات پرمصرفی هستند که در صنایع مختلف اعم از ساختمانی و صنعت نفت و گاز و پتروشیمی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشند، از جمله مصارف شیرآلات برنجی و برنزی می توان به لوله کشی منازل، سیستم های گرمایشی، سیستم های بهداشتی و پنوماتیک، سیستم انتقال بخار اشباع، تهویه مطبوع، شبکه های سوخت رسانی و سیستم انتقال سیالات غیر خورنده و… اشاره نمود.

این شیرآلات از آلیاژ برنج بدون سرب با استاندارد EN 1982 و EN 12164 و برنج پرسی کرم با استاندارد EN 12165 و همچنین آلیاژ برنز مطابق با استاندارد EN 1982 تحت استاندارد EN 12266-1 , ISIRI 4047 , ISIRI 3664 , ISIRI 1546 , RWTUV-TUV NORD تولید می گردد.

تولید شیرآلات برنجی و برنزی عموما در کلاس C125 الی C200 با فشار کاری PN10 الی PN 40بسته به نوع شیر انجام می گیرد.

واشرهای آب بند مورد استفاده در بدنه شیرهای برنجی و برنزی عمدتا از جنس HNBR , EPDM , FKM 70 می باشند.

از جمله شیرهای برنجی و برنزی که عمدتا از سایز ” ۱/۲ الی ” ۶ تولید می گردد، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 – شیر فلکه کشویی

– شیر فلکه سوزنی

– شیر صافی

– شیر یکطرفه (دریچه ای و فنری)

– شیر فشارشکن

– شیر گازی

– شیر پیسوار

– شیر آتش نشانی

شیر SIM ایتالیا